7.12.2011 - Plánujeme hopsání v hale ve Valašském Meziříčí. Termíny agi bláznosvtví: 8.1., 15.1., 22.1., 5.2., 12.2., 19.2., 11.3., 25.3. Termíny které nebudou plně obsazeny, budou zrušeny. Zájemci o více info mě mohou kontaktovat na mejlíku: little.bodyguard@seznam.cz

V termínu 25.-26.2. budu mít v Praze na pandičkách intenzivní trénink. více informací najdete na jejich stránkách nebo na e-mailu: bara.banyrova@gmail.com

Po stránce zdraví jsou bafani již ok, ale Speedy má klidový režim. Srážka s Mouvinkou odnesla zadní nožka.  Pohmožděnina se hojí dobře. Můžeme vyhlásit i prosinec měsícem zdraví.

Jsem to ale skleróza, ale není se čemu divit. Zdraví na prvním místě. Díky naší sestřičce Dupince jsem zjistila, že Mouvinka měla 2.12. své 5-té narozeniny.

 

 

29.11.2011 - Člověk by řekl, že když skončí pro letošní rok agilitní sezóna už nebude žádné drama či závod. Bohužel. Listopad byl pro nás ve znamení zdraví. Začala Mouvinka , kdy si při vycházce cumlala myš (zhruba 15min) a nebudete věřit. Průjem, zvracení, pilule nezabírají, tak vyšetření a píchance antibiotik. Za 14 dní jsme na hromadě hned tři. Inch měl rozraženou kůži na spodní čelisti. Co dělal a kam ten sosák strkal, netuším. Následovala Mouvie, kdy při ranním venčení si hopsala po břehu naší špinavé říčky. A copak se nestane. Mo skáče do říčky a spoluvenčiči mají o zážitek postaráno. Mávátko si to rozdává s ondatrou. Boj na život a na smrt. A ta plesnivá kráva se nechce nechat odvolat. Ondatra letí vzduchem, ještě jeden výpad Mo a boj ukončen. Mouvie dělá jako nic a pokračuje v hopsání po břehu, ondatra zaplula do vody. Najednou mě napadlo, zda Mo není zraněná. Přivolávám a vidím krev na levé straně pysku. Kousek od nosní houby. Díra v délce 2cm a hloubka půl. Sešit se mi to doma šitíčkem nepovedlo a tak po odpoledním tréninku jedu do Brna na šití. nakonec dostala na zranění dvě svorky. Holka musí být in a jít s dobou. Piercing se nosí. V týdnu jdeme na odsvorkování. O den na to jsem šla k zemi já. Raději nebudu popisovat průběh, ale pro tu chvilku bezmoci děkuji Lence Holubové a Janči Gregorové za podporu. Vše vypadalo dobře, než když se stejný stav i průběh dostavil o 5dní později. Nikdo doma, veliké štěstí bylo, že Domča změnila plány a dojela do Krumvíře. Byla první člověk, kterému jsem volala o pomoc. Já ji nemít, v mém srdíčku má veliký kus místa. Než Domča dorazila, volala jsem 112. Mohu říci, že kdybych věděla, jak bude paní ochotná, neudělala byhc to. Rychla dojela v plné polní. Byla jsem ohledána, změřena, opíchána a doplněna tekutinami. A čekal mě převoz do nemocnice. Nevím zda bylo dobré, že cestou jsem se prospala a v ambulanci nevykazovala žádné příznaky. Sepsal se protokol o vyšetření, vzal se vzorek na kultivaci a byla jsem vykopnuta domů. V šoku jsem nebyla jen já, ale i rodiče, Domča atd. V pondělí jsem navštívila svoji doktorku, a zkráceně řečeno - to přejde. Tak již jen čekám kdy mě tento stav přejde. Jsem bez nálady, nic mě nebaví, tlak na hrudi stále přetrvává, při nádechu je tlak silnější. Rýže mi leze již i ušima a strach cokoliv jiného sníst je tak veliký, že rýže stále vede. Výsledky budou za pár dní. Uvidíme, ale obavy mám, jelikož výsledek odebrán v nemocnici se záhadně stratil. Proto se předem omlouvám všem, kteří čekají na info o intenzivkách, trénincích či dotazech. Ale děkuji za pěkné mejlíky a sms od lidiček, kteří na mě myslí. Ale mohu již veřejně říct NEJSEM robot.

Pro tuto chvíli je Inch i Mo v pořádku. O mém stavu se to bohužel říci nedá.

 

26.10.2011 - X. Podzimní Hopsinky - závody agility - posuzoval Benrd Hüppe (A)           Na tyto závody jsem slyšela samou chválu a po mnoha letech jsem se vrátila na místo činu. Moc závody neprožívám a tyto byli po MS se Speedy poslední v tomto roce. Přihlásila jsem se s Mo, Speedy a Inchem (tedy hlavně kvůli Inečkovi). Dosti řeší prostředí, zapisovače, stopky a další dění kolem startu. Trochu román bez ohledu na pohlaví. 

SOBOTA:

Speedy - jumping - jednoduchý parkur (na rozběhání nebo na rozmlsání psovodů), zadní tunel byl po tolika bězích ostře vytvarován a Speedy naběhla, dlouho nevycházela a pak se vrátila zpět. Tedy odmítnutí. Zkouška SA3 - velice pěkně zaběhlé a 1.místo. Se Speedy jsem udělala náš první veřejný top spin. Agility již bylo o něčem jiném, pěkně propracovaný parkur. Speedy doběhla ve velice pěkném čase na 2.místě.

Mouvinka - jumping - zaběhla čistě s pěkným časem na 2.místě. Moc jsem si přála stihnout za kruhem francii jako s malými, ale nedalo se. Parkur byl až moc rychlý. Zkouška LA2 - byl pro mne nejtěžší parkur. Na první kladinu v závodě a hned stahovací. Mouvinka dala zadní nohy dosti nahoře, ani oblouk neměla po stažení veliký, jen shození tyčky jí stálo umístění. tedy 4.místo. Agility - hned na začátku stahovačka a následná rozliška (slalomxkladina). Opravdu zajímavé prvky. Kladinku dala naprosto fantasticky, ale mojí chybou a zbrklostí jsem Mo diskla. A toho jsem litovala celý zbytek dne. Mo pracovala na 100% a já to .......

Inch - jumping - jelikož startoval v první půlce small, byl takový předvoj pro Speedy. Jsme ráda, že jsem nejdříve běžela sním. Vše vycházelo, nezapoměla jsme ani žádný stranový povel a valila jsme. Byl to TOP čas a 1.místo. Zkouška SA2 - Hned na začátku jsem vyzkoušela top spin - který nepoužívám, ale zde se hodil. Jak u Mo, tak u Inche jsem je špatně navedla na skokovku před kladinou. U Mouvinky to ale v běhu pomohlo. Ineček nabíhal dosti zešikma, měla jsme být za skočkou a né před ní. Jsem milka. Tím si kluk pěkně natloukl. Myslela jsem že se dále nerozběhne a máme po závodech, ale je to bojovník. Opravu i zbytek parkuru dal se 100% nasazením. Zk tedy DIS. Agility - tento parkur by se dal také nazvat "moty moty" nebo "kdo dá více otoček". Ineček super vše zvládl a vyběhl si 1.místo.

NEDĚLE:

Speedy - agility - od první překážky zajímavé prvky. Je veliký rozdíl u vedení a reakcí Speedy vůči Inčíkovi. Speedy doběhla na pěkném 2.místě. Tento parkur jsem si dokonce prohlédla o jednu překážku na konci méně. Ale všimla jsme si své chyby. Zkouška SA3 - pěkná, rychlá vše se odehrávalo v zadní pasáži před slalomem. Jelikož jsem od houpačky odešla dříve do strany, Speedy se zastavila těsně před zónou a musela jsem se vrátit k ní. Ale pak bylo komické ji předběhnout a vytlačit jí a mohla jsem vyzkoušet nový prvek. Koncová rovinka byla vražedná po baletním varieté. Zkoušku vyhrála. Jumping - parkur byl dosti rychlý. Hodně lidí si myslelo že po křivince budou mezi skočkami dříve (já mezi mě patřila také). Muselo se improvizovat. Speedy zaběhla pěkný běh a skončila o kousek na 2.místě.

Mouvinka - agility - další oříšek pro nás. S menším psem se sbíhané kladiny a reakce po ní řeší s větším klidem. Mouvinka se do pastí tunelů nechytla, ale kochala jsem se jak udělala pěkně zónu a nevběhla do tunelu a Mo pochopila že se má vmáčknout mezi pr.díru tunelu a skočku hopsnout zezadu. Ani jsem nevěděla jak je úžasná. Tedy DIS. Zkouška LA2 - nejvíce se parkur odehrával v místech áčka, tunelu a kladiny. Nejvíce mě potrápila houpačka, která byla jinde než na prohlídce. Mo na koncové rovince mi dala pěkně zabrat (dokonce ani nejsem v záběru, jak jsem pomalá) a tak u poslední skočky na mě koukla a tím se připravila o lepší umístění, nakonec 3.místo. Jumping - Mouvinku jsem v zadní pasáži vedla zezadu, což u mě není obvyklé. Jelikož jsem byla již utahaná, mohl být běh propracovanější. Nakonec to stačilo na 2.místo.

Inch - agility - další parkur z desek "moty moty", ale kladina 100% seběhlá i pozorný pohled při průběhu kolem pastí tunelů. Zatáčení povedené, až na rovném tunelu, kdy jsem hledala hlasivky. Ineček si doběhl pro 1.místo. Zkouška SA2 - Inch pasáž s rozliškou sice zvládl, ale když se mu objevila v zorném poli kladina, měl chuť na ní vyrazit. Po srovnání na kladinu jsem valila do cíle pro 1.místo. Jumping - Ineček senzačně zvládl zadní pasáž a náběh do slalomu. Veliká škoda byla shození laťky kousek u cíle, ale i tak za víkend podal překvapivé výkony.

Hopsinky součet - body dle tabulky s běhů sobotní agi + jump, nedělní jump+ agi vždy do    6 místa i s chybami. Nejvíce bodíků ve small získal Ineček a odvezl si nej pohár (větší než je on sám), Speedy to celkově vyneslo na 3.místo(jen dva doby na druhého) a největší překvapení: Mo se svými dvěma 2.místy v jumpech skončila na 3.místě. druhé a třetí místo mělo shodný počet bodů, ale druhý bral body za agi.

Hopsinkový speciál - do tohoto závodu se nominujete s čistým během sobotního agility a nedělního jumpingu. Celkem se ze soboty nominovalo pět týmů. Small (mí svěřenci Inch se Speedy), Medium (Jitka Volfová) a Large (Eliška Panáčová a Monča Prokopová). Běželo se od small. Inch shodil tyčku a do finále nemohl zasáhnout. Speedy doběhla se super časem a byla první finalistka. V medium se Jitka s Endží nevlezla do času a oběma large týmům spadla laťka. Tedy nemusel se stavět finálový jumping a byl vyhlášen vítěz. Po pěti letech se Speedy povedlo zaběhnout tyto dva součtové běhy a odnesla jsem si domů mini věž. Srandovní je že je to 4 roky starý stroj, bez záruky. Uvidíme zda bude fungovat. Loni fungovala.

Moc bych chtěla poděkovat organizátorům za super odcejpání závodů, každý den v 17hod konec. Vyhlašování po doběhu. Ceny neskutečně bohaté, pro celý tým (pamlsky pro čtyř i dvou nožce). Pokud moji přihlášku příští rok přijmou, přijedu.

A co napsat závěrem? Speedy již na zimní závody není a tak bude zůstávat doma v teplíčku. Mouvinka pracovala přesně, občas jí to uteklo, ale pro mne č.1. Pro Inečka to byl křest ohněm, kterým prošel. Každým během se více do haly těšil a to mi dávalo více jistoty. Mnoho lidí ví, kolik stálo práce Inečka přesvědčit, že slalom není slovo které ubližuje malým pejskům. Ani jeden slalom nebyl stejný v náběhu nebo výběhu a Inch zkouškou prošel. Ane na vavřínech neusneme.

Videa najdete zde: Mouvinka, Ineček, Speedynka.

 

12.10.2011 - Sestříhla jsem videjka s Francie - Liévinu 2011. Prozatím jen jednotlivci large jumping + agility. A jednu srovnávačku našich velkých.

Adresa zní: http://www.youtube.com/user/WChagility2010

 

11.10.2011 - A jsme zpět ze světa. Rozchodila jsem net, dospala deficit a postahovala videa (6hod záznamu)

Speedy běžela v pátek agility družstev - moc pěkně, čistě. Jen zbytek družstva neměl to štěstí. Jitka Klozová opravila správný slalom (tedy odmítnutí) a Renata Mandová nestihla otočku, začala improvizovat až s toho byla diskvalifikace. Dlouho jsem to rozdýchávala i slzička ukápla. Druhé kolo pro mne bylo hned v sobotu jumping družstev. Speedy opět nezklamala ani holky ze družstva. Celkem nás to vynesla na 3.místo, se ztrátou 40setin na druhou příčku. Bohužel, ale bedna se nekonala, jelikož se vyhlašoval, vždy jen první běh a pak až součet. A to mrzelo o to více.

Fotky a videjka budou co nejdříve a přidám odkazy.

Pro začátek videa stažená přímo z Francie.

29.9.2011 - září nám končí a to znamená blížící se odjezd do Francie na MS.

Víkendovka v Mělníce se opět povedla. Spousta stálých tváří i nějaký ten nováček. Počasí objednala Pája Hejdová naprosto dokonalé, jen ten večer a ráno bylo chladné. Fotky s této akce najdete zde. Zajímavý pohled na věc.

Profilovka mě a Joukra

 

14.9.2011 - video z MČR - Speedy je na netu.  Moc děkuji ochotným lidem za natočení.     Jsou to: Lenka Holubová, Pavla Hejdová, Kačka Pechová a Lidka Bučková.

Amazing Cherub the L.B. - Speedy je nominovaná na MS FCI do Francie.

 Dále jsem vytvořila video ze závodů Kroměříž. A přidala jsem srovnání běhu Speedy a Kesinky (té se hodně dařilo, jedna laďka ji stála celkové vítězství).

Přidávám odkaz na fotky z tábora Cvikov a MČR. Autor fotek je Marek Beneš (majitel dvou tri KK)

Obleček z přírodnin

 

12.9.2011- Žamberk - MČR v agility

Speedy -  pátek - CACIAg - u třetí překážky před cílem jsem již pokračovala po vytlačení okolo skokové překážky do čelní otočky a Speedy mi skočila pod rukou. DIS. A jak mě to mrzelo.

sobota - jednotlivci jumping - start jako poslední závodník. Speedy mazala, až na 2.místo. družstvo agility - při stažení obloučku shodila laťku, ale i tak to stačilo na 1.místo.

neděle - družstvo jumping - s první pozice se startovalo i obtížněji. Všechny družstva za námi co již odběhali čekali na naši chybu. Družstvo doběhlo s čistým kontem a 1.místo. jednotlivci agility - to byli nervy - na startu odlehčovali atmosféru příznivci s LVT Cvikov.  A pomohlo to. Marku děkuji. Sice to stačilo časově na 3.místo ale titul byl doma.

 Speedy se pyšní tituly:

 Mistr ČR družstev 2011 v kategorii small

Vicemistr ČR jednotlivců 2011 v kategorii small

Inch - startoval pouze za družstvo. V sobotu agility - vynechal předposlední tyčku ve slalomu - DIS - ale i tak velice rychlý parkur, všechny zóny a technicky propracovaný. V neděli jumping - doběhl čistě se sedmým nejrychlejším časem z 81 startujících.

Mouvie - startovala také jen za družstvo. V sobotu agility - sice se dvěmi nástupky, ale v pátém nejrychlejším čase. Neděle jumping - trochu větší úlet z mé strany, kdy jsem si pletla otočky na jedné ze skokových překážek. A také tak běh chaoticky vypadal. DIS.

 

8.6.2011- máme za sebou kvalifikační závody a jedny úžasné závody na slovensku.

Jelikož za týden již budu brouzdat republikou, aktualizace moc častá nebude. Proto všem přeji krásné prázdniny, dovolenou buď u moře nebo s pejskama. Celkové výsledky QZ hledejte na kacr.info, zde se objeví cca 2-3 dny po odběhnutí.

4.-5.6.2011 - Mania Cup - úžasné závody, skvělá atmosféra, neskutečné tými ...... Doma jsem hostila výpravu s Karviné, Zlína a Brna. Dům se otřásal. Začínám uvažovat o druhé koupelně a WC. Mouvinka byla dosti veselá, ale vyvarovala jsem se chyb s QZ, zóny šlapala, až na jednu dosti nahoře, ale pasáž po kladině byla dosti krkolomná. Nakonec to bylo jen 3.místo v LA2. Pro Inečka to byli první tak veliké závody a nestratil se. Konkurence byla obrovská (reprezentanti A,D,CZ). Jumping sobota - 3.místo (kotrmellec v tunelu), agility sobota - 3.místo, SA2 - 2.místo (přestut, už je velký kluk), jumping neděle - 4.místo - o 3des.sek. (oblouk po tunelu), agility neděle - DIS, SA2 - DIS (pomoc u hojdy). Součet So+Ne otevřené běhy - 3.místo. Videjko najdete na je na netu. Doufám, že budou co nevidět fotky od Kačky Doležalové.

V termínu 28.-29.5.2011 se konali QZ na MS, EO, IMCU. Celou sobotu propršelo a podmínky pro všechny nebyli stejné. Rozhodčí špatně posuzovali (zóny, odmítnutí atd.). Byla jsem svědkem cca 2m od slalomu, kde tým v kat. SA nedokončil slalom, a tým doběhl čiště, rozhodčí si toho nevšiml. Kritéria se neustále měnila, a nikdo nevěděl jak  na tom bodově je. Ve výsledcích chyby i v bodových tabulkách. Nakonec se výsledky jdou najít na stránkách kacr.info - http://kacr.info/competitions/809 . Mouvince jsem pár běhů pokazila a její umístění nestojí za zmíňku. Speedy je po prvním kole na 2.místě, ale další tými nám šlapou na paty. Pokusím se pro stejné umístění udělat maximum.

 

26.5.2011- V termínu 4.-5.6.2011 se konají závody agility na Kamenném mlýně - SK. Mám volné místo na tyto závody (MR Border colií SK)s mezinárodní účastí a reprezentantů (SK,CZ,D,A,Pl aj), z důvodu nemoci mé fenečky. Zájemci pište na little.bodyguard@seznam.cz nebo sms 774 614 657.

22.5.2011 - první trénink v Sedlci pořádaný Jumpindogs. Jelikož jsem zvolila dosti běhavé sekvence, tými moc dlouho nevydrželi a padli pod teplotou vzduchu cca 35C.

21.5.2011 - nárazový trénink v Krumvíři jen pro málo lidiček (z Karviné, Osravy, Brna, Prahy, Zlína, Uh.Hradiště a Domanína. byl dosti přínosný. Hlavně spálenými rameny, zády a jinými částmi těla. Na cvičení dojela smečka miminek australských ovčáčků a kelpinky Sap.

14.-15.5.2011 - intenzivní trénink v Mělníce. Opět neskutečně příjemní lidé, po celou dobu super atmosféra. V sobotu večer můj letošní první táborák (opékat loupací párky, byla zajímavá zkušenost). Jen neděle se loudala, asi počasím. Přeháňky a dosti vyjímečná trať s technickými vychytávkami.

8.5.2011 - Klubové mistrovství Sheltií - pro menší účast šeltiček, byly závody otevřeny i pro kategorii large. Parkury stavěla Jitka Novotná a byla to dobrá příprava na QZ 2011. Parkury  byli v dosti rychlém tempu s technikou a v některých případech nezaběhnutelné. Moc týmů nedoběhlo a na výsledkové listině bylo více týmů se skratkou DIS. Startovala Coffee s výsledky: jumping - 2.místo, SA2 - 1.místo, agility - DIS (holka se hosti rozjela). Inch výsledky: jumping - 1.místo, SA1 - 1.místo, agility - 2.místo (zádrhel při výlezu s tunelu) součet - 1.místo a titul klubový vítež v agility 2011 v kat.small. Mouvie výsledky: jumping - 1.místo, LA2 - 1.místo (poslední do přestupu do A3), agility - 1.místo. Veřejně přiznávám - bylo mi trapné tam stále chodit. Přidávám video.

Inečka zachytila Míša Sýkorová. Moc děkujeme.

6.-7.5.2011 - intenzivní trénink Prubluz. Poznala jsem nové lidičky a trénink jsem zvolila v rychlém tempu s technickými prvky. Vyblbli jsme se dositosti. Pocvičila jsem zlehka s Mo a Inchem.

 30.4.- 1.5.2011 - seminář s Alicí Glöcknerovou byl naprosto fantastický. Pro menší účast jsme my ostatní se agilitně znemožnili. Fotky zachytila Laďka Skopalová. Přikládám ochutnávku sestřihu videa a opět elegantní hudba.

25.4.2011 - závody "Velikonoční Beránek" v Třebíči - den začal dosti zajímavě. Ineček od rána kulhal na přední nohu, tak jsem pro jistotu vzala VP i Coffee. Po příjezdu do Třebíče a ranním venčení jsem zjistila, že vzít VP Coffee byla dobrá volba - Inch stále kulhal. Parkury stavěl Tonda Grygar a pod jeho taktovkou závody dosti rychle utíkali. Výsledky: Mouvie měla hetrik (3x DIS), Speedy SA3 - 2.místo, jumping DIS (naskočení na okraj látkového tunelu a výsledek? Krvavý a oteklý spodní ret. Agility 6.místo (odmítnutí, natažení zadní nohy na kladině a doběhnutí po třech - to jsem zjistila až v cíli. Coffee SA2 - DIS (vedle kruhu hop), jumping - 3.místo, agility 2.místo (po 1,5 roce zase na závodech a skvělé výsledky).

 

 24.4.2011- Na You tube "Megulik" jsem vložila video tréninku na Blint crossy. Bude to chtít více času a budeme ostřílení machři.

30.4.-1.5.2011 - pořádáme seminář s Alicí Glöcknerovou ve Vilémovicích. Budeme natáček, fotit a trénovat. Moc mě mrzí, že není moc velký zájem o trénink s takovou fantastickou mezinárodní rozhodčí.

Přikládám fantastickou fotku Inečka ze závodů ve Šlapanicích.

17.4.2011- Copak se událo za těch cca 14 dní?

17.4.2011 - Speciál pro S/M tými - Šlapanice. Posuzoval Petr Rybář a hospitoval Petr Pupík. Pokud jsem dobře postřehla agility i jumping stavěl právě Petr Pupík a nejdříve mi to přišlo na pěknou divočinu, ale po prohlídce, velice pěkné, běhané a technické. Startovala jsem s Inchem a Speedy. Inch odtartoval jumping, sice měl chvilkami slabší chvilky, ale i tak pěkné 3.místo. Speedy se časově předháněla s Cirou od Pavola Vakoniče a uhnízdila se na 1.místě. Zkoušky A1 - Inch zaběhl velice pěkně i když zakoukání do fenky za páskou jsem ukončila hlasitým tlesknutím (ta panika v jeho očích vyjadřovala vše), ale vyběhl. Kolmí náběh do slalomu sice zvládl, ale ze třetí tyčky šel do páté. Následovala rychlá oprava. I tak to vyšlo na 1.místo. A3 jsem si chtěla vychutnat, ale moc jsem se nedohodli u řady skoček, odmítnutí nebylo, ale i tak spadla laťka a bylo s toho 2.místo. Agility bylo velice zajímavé, byla to výzva. Inch zaběhl moc pěkně a časově to vyšlo na 2.místo. Speedy nepřekvapila a byla na 1.místě. Máme doma 11kg froliků, ale co s tím budu dělat, netuším a dalších sbírečku pohárů. Upss.. S těchto závodů mám dosti dobrý pocit, už jen proto, že Speedy je v nej hárání, Inch se srovnává jak  se závody, tak s háravými fenkami. Ve stanu byla i Bibi, která lákavě  voněla. Dantíček to měl těžké, s těmi holkami a soustředěním. Je to chlap. Videjko na netu. A snad i fotečky.

11.-12.4.2011 - v ne večer jsem se v celou smečkou přemístila do matičky Prahy a těšila se na seminář s Alanem Marekovičem. Mohu říci, že jsem se vrátila s dosti novinkami a dobrým pocitem, že jsem své chlupatce naučila vše super. Jen si pokládám otázku, proč bafani přihlášených nemají zóny, neumí si hrát a neotočí hlavu ani na jejich oslovení? NO!! V pondělí jsem cvičila jen s Inchem, na programu byly zóny na přání víceméně všech účastníků. Sbíhačky Inečka Alana nadchly (přišla nabídka o nácvik sbíhaček Alanova mladého psa), byla jsem pyšná. A to bylo v pondělí vše. Úterý běhala Mouvinka, na řadu přišly francouzké otočky a stahování kolem bočnic. Byla jsem dosti překvapena, jak vše Mouvinka bez problémů zvládala a to jsem ji většinu parkuru neviděla. WOW.

10.4.2011 - jsem posuzovala neoficiální závody v Hodoníně, parkurky nehraji na své rajčátko. byla jsem s nimi moc spokojená.

9.4.2011 - Nejistá sezona v Třebíči - závody agility. Startovala jsem s Inchem, Speedy a Mo. Jelikož potřebu Inečka vyběhat a zvyknout na závodní šum, pojala jsem měsíc duben jako závodní. Ineček dosti řeší stan zapisovačů, časomíru a občas rozhodčího, proto se i na tuto skutečnost zaměřujeme v tréninku. Proto moc děkuji holkám, které nám dělají, hlásiče, časo-měrku a rozhodčí. Závody posuzoval Tomík Glabazňa a hospitoval Petr Pupík. První odstartoval Inch v agility, kde nepůsobil moc jistě, ale celkově to stačilo na 3.místo. Speedy předvedla velice pěkný výkon a obsadila 1.místo. Mouvinka sice doběhla čistě, ale její zóna nakladině tedy fuj. - na videu není nic vidět, jen roj třech lidí. Ale i tak to bylo 1.místo. Zkoušky v Třebíči v podání A1 - Inch - chybka ve slalomu a následný DIS. A2 -Mo nejrychlejší čas, ale dvě laťky na kontě. A3 - Speedy - nácvik náběhu do slalomu, né a né ho dát. Aspoň víme na co se zaměřit. Jumping odstartovala Mouvinka, velký oblouk hned na začátku mezi skočkami a váhání v náběhu do posledního tunelu, ji stálo o kousek to nej umístění, ale i tak senzační 2.místo. Inečka jsem vytlačila z druhé strany do slalomu (bylo tam dosti málo místa) a na konci vynechal tyčku, ale co, běh byl nakonec super - DIS. Speedy jsem mohla lépe vést po parkuru, ale i tak předběhla všechny a usadila se na 1.místě. Nakonec došlo na vyhlašování (Mo i Speedy 1.místo v součtu S a L)a byla jsme ráda za auto tatínka a pomoc kamarádů při nakládání pytlů granulek (přes 80kg Calibry) a 7-mi pohátků (kam s nimi netuším). Videjko sestřižené a je na netu. A snad budou i nějaké fotky.

 

1.4.2011- Příliš volná aktualizace.

Na posledním Mikulovickém dvojhrbu jsem startovala s Inchem jako doskokan. Chlapec v prvním běhu byl dosti ze všeho vykulený, ale druhý běh byl 100% profesionální. Bude to ještě chvilku trvat než si na šum závodů zvykne. Mo oba běhy předvedla svěle, 1zk 2.místo, 2zk DIS. Po kladině bylo ostré stažení, ale ta skočka rovně byla lákavější.

8.5. Pořádají šeltičky své Klubové mistrovství. Jelikož šeltičky tento závod chtějí dotáhnout do konce, otevřely závod pro všechna plemena. Přijedtě mezi nás malé, chlupané.

Volná místa na intenzivky:    

16.4. - Zlechov - 4 místa

6.-7.5. Probluz (Hradec Králové) - 2 místa na pátek, 3 místa na sobotu

10.-12.6. - Letohrad - 6 míst

Kontaktujte přímo mě na little.bodyguard@seznam.cz

  

17.3.2011- Může to vypadat, že se ulíváme a nic neděláme, ale opak je pravdou. Těm co nepatří mezi mé pravidelné odběratele videí na You Tube - megulik, přikládám odkaz. Příjemnou zábavu.   

1.3.2011- Fotku z dnešního tréninku zachytila Domča Poláčková, za kterou moc děkuji. Není to hezký kluk?

Doplnila jsem moje celorepublikové putování.

                                  

 25.2.2011- Na rajče - nákresy parkurů a sekvencí jsem nahrála 6 nákresů s celkem 50-ti varianty možností.

 

24.2.2011 - Jsou volná místa na sobotní intenzivku ve Valmezu 5.3.2011. Zájemci se mohou hlásit do středy 2.3.2011 na e-mail: little.bodyguard@seznam.cz nebo na tel: 774 614 657(SMS)

V termínu 10.-12.6.2011 se koná intenzivní trénink s mojí maličkostí v Letohradě.

Moje smečka barevně stmavla 10.2.2011 - tohoto dne nás opustila po vážné nemoci "Kesinka, Cecík" - Cassie z Žofínského pralesa - ve věku 14-ti let. V srdíčku je další kousek tmy.

 

                                              

                            

 

20.1.2011 - V průběhu pár dní bude na You Tube - WChagility2010 - nahráno přes 90 srovnávacích videí všech katerovrií (S,M,L) individual i team nyní již z loňského roku MS2010.

          Pro zajímavost přidávám odkaz videa tréninku mého svěřence Petry se Zambíkem. Příjemné pokoukání.

První halové závody v Mikulově jsou velice pěkně obsazeny. Celkem je nahlášeno 99týmů. Startovku můžete prohlédnout na webu Agility Camaro.

 

10.1.2011 - Máme nové video ještě z loňského roku. Se Speedy běží Kačka Suchovská, jelikož jsem byla indisponovaná - bolesti zad.

Jsou volná místa na sobotní intenzivku ve Valmezu. Zájemci se mohou hlásit do čtvrtka 13.1.2011 na e-mail: little.bodyguard@seznam.cz nebo na tel: 774 614 657(SMS)