21.12.2013  - Je to k nevíře, ale konečně jsme se dostala ke stránkám. svým návštěvníkům se velice omlouvám.

Nakonec jedna společná z vycházky po Lednicko - valtickém parku.

1.12.2013 - oslavila Mouvie své 7 narozeniny.

9.11.2013 - Oslavil Rejdík své první narozeniny.

6.10.2013 - oslavila FB své 13 narozeniny.

A aby bylo vidět, že se neflákáme tak dvě fotky od Míši Sýkorové.

5.-6.10.2013 - Á je tu republika. Letos pořádaná na Sázavském ostrově. Vezmu to letem světem. Mo se moc nedařilo, byla rozbrnkaná a 3/4 roku zahálky bylo vidět (viz klokaní dvoják). Jednotlivci Speedy v součtu zaběhla na 22.místě z 99týmů. A Inch snad jen 11.místo po jumpingu. Druhý běh špatné otočení kolem bočnice a DIS. Družstvo se malým ale povedlo na 1*. Z 24 týmů small v prvním kole doběhla jen 3 družstva. Noa  to naše na 1.místě. Druhé kolo bylo hustééééééé, z první příčky a stačilo doběhnout s 5ti trestnými. Nakonec se našemu družstvu povedlo dát vše čistě a titul byl doma. Jediné družstvo S z 8mi běhů 7 čistě a kosmické časy. KAČR změnil generálního sponzora a ten se vytáhl. Domů jsem vezla 96kg granulů.

22.9.2013 - Opavské závody S/MA - Speedy se mi rozmázla hned v prvním běhu hned 2x a dále nestartovala. Měla pohmožděnou celou přední nohu. Inch se vymázl hned 5x z pěti možností a již neochotně chtěl vbíhat do tunelů. Ve zk při prvním točení zónu skočil a druhou jsme si tedy připravila dle svých potřeb. a tu chlapec dal moc hezky. Zóna se povedla. Náš zimní úkol zní: prkénko od začátku.

21.1.2013 - Opavské závody LA - Mo jsem přihlásila, aby si vyzkoušela překážky před MR. No nijak valně to nedopadlo. Ale v určitých pasážích válela a to bylo více, než umístění. zde byl i slet sourozenců Rejdíka a došlo i na focení.

 

Zleva: Rejdík, Gira, Ares a mamča Elča

 

7.-8.9.2013 - Maďarská Gyula - IMCA a PWAC - jj poprvé na této akci. Ale zážitek k nezaplacení. V roce 2016 se tyto závody pokud vše klapne budou pořádat v Ostravě. Koberec dosti kluzký, Speedy jezdila jak mejdlo. také proto žádné veliké úspěchy nepodávala. Ale v čem vyniká je že podrží družstvo. Společně s holkami a Inchem v neděli zaběhly 3.místo v agility. Když to tak vezmu kolem a kolem, součet by to byl a né li vítězství. Jednotlivci Speedy uklouzla nožka v zatáčce a smetla skočku. Inchi první kolo - jumping sedl bravůrně a vyskotačil si pro 2.místo. Dobrá zkušenost jít s této pozice na finálového běhu. speedy se mi v druhém kole netrefila do kruhu, tedy DIS. Inch měl dvě ošklivé točení kam neměl a to chlapce stálo umístění. Čas by stačil na umístění v druhém kole i na lepší bednu v součtu. Tak jsem trnula zda vůbec a nakonec se Inch vybelhal na 3.místo.

Všechny tábory a intenzivní tréninky úspěšně za námi. Ale i o vzrušení jsem nebyla ochuzena. EO v Belgii se konalo bez naší účasti. Když už jsou psy zdraví, lehnu já. Vysoké teploty mě katapultovali do postele a o EO jsme mohla sledovat jen na netu. Před odjezdem na Cvikov se objěvila vysoká horečka u Rejdíka, špatné hodnoty krve atd. nasazena ant. A chlapec s Coffee jako společnicí zůstaly doma. Speedy po příjezdu na Cvikov musela navštívit tamního GURU, kde diagnostikoval hnisavý váček pod předními zuby a operace. Nyní se na Vás usmívá jen dáseň. Aspoň nějaké pozitivum, Mo splnila start na MR a první zk na A3CH.  

Všechny tyto úžasné fotky zachytila Domča Kylíšková.

Videa ze závodů a tréninků 

Nákresy parkurů a sekvencí

 

Rok 2012

 

Fotky ze závodů, táborů a různých akcí

7.7.2013  - Tak co se za ten měsíc a půl stalo?

Mo i Inch se zotavují moc dobře, tak snad již nás konečně i to štěstí někde potká.

Na Svojanově celá smečka pózovala profíku a už moc se těšíme na fotečky.

Rejdík snad již vyrostl a zastavil se na 41cm, tak už snad poroste jeho pyšná hříva.

22.-23.6.2013 - třetí kolo KZ bylo pro nás jak výhrou tak smůlou. Inch si dva dny před víkendem pohmoždil přední nohu (rameno, loket i zápěstí) při tréninku sbíhaček. Tedy nemohl nastoupit a propadl se až na nepostupovou 9 pozici. Od nominace ho dělí pouze 0,57bodů. Speedy ani netuším jak bojovala jako lvice a vyšvihla na 5 pozici a je nominovaná na EO do Belgie. vzhledem k letošnímu MS v JAR, které vynecháme, jsem zaslala přihlášku i na IMKU (MS kříženců a psů bez PP). Obě moje zlatíčka jsou nominováni do Maďarska a budou hájit naše barvy jak ve družstvě tak v jednotlivcích.

Po druhém kole KZ byl Inch na 4.místě a Speedy se propadla až na 16 příčku.

16.6.2013 - jsem sice zaregistrovala, ale nepochlubila, že Inch tedy Bugaboo the Little Bodyguard  oslavil své 5-té narozeniny. Letošní rok mu moc nepřál, tak hodně zdravíčka.

 

16.5.2013  - asi "NEJVĚTŠÍ" událost dnešního dne je!!!! "Speedy" - Amazing Cherub LB dnes slaví své 10-té narozeniny. Tak jsem ji pořádně protáhla při pořádné prochajdě, aby začala další desetiletku svižným krokem. Ale,né!!! Berušce přeji ještě dlouhá léta, aby nestratila smysl pro humor a pevné zdraví.

Středeční svátky ve znamení zk a závodů agility ve Zlíně. Zk pískala Slávka Podmolová, kde Speedy v první zkoušce odskočila zónu na kladině a byla jsem nucena ji opravit. Druhou zk vyhrála. Inch v první zk zaválel a vyšplhal na 1.místo a ve druhé zk skončil o chlup za Speedy, tedy 2.místo. Závody o tejden později mojí chybou odložením Inche na startu, měl prvních pár pěkážek pomalejších a to ho stálo lepší umístění. O jednu sec. byl na 2.místě v jumpingu. Speedy obsadila 3.místo. Zk inch si zaběhl jen dosti ořezanou verzi, zakončenou kladinou a Speedy nestartovala. Do agility nastoupila Speedy první a vyhopsala si na 2.místo. Chamtivý Inch skončil na 1.místě.

 

24.4.2013 - Další měsíc za námi a copak se událo?

Závody v Českých Budějovicích v termínu 30.-31.3.. V sobotu běžela jen Speedy kdy si v jumpingu1 vyběhala 3.místo, zk SA3 2.místo a jumpingu2 3.místo. Součet za sobotu 3.místo. Inch měl běžet jen v neděli jelikož byl po úraze na noze. Ale trochu smolík když v noci nasněžilo pěkných 5-10cm sněhu a terén byl dosti nesjízdný. Tedy jsem se dopravila ráno na výstaviště pro VP a jelo se domů. Celkový dojem tedy nic moc. Myslela jsem že závody bez organizace, el.časomíry a pomocníků se již snad nedělají, ale opak je pravdou. Snad jen vyzdvihnout krásně hodnotné ceny. Tak snad se rozhodnu za rok v plné sestavě jet znovu. Fotku Speedy zachytila Gabka Uhlířová.

V nedělu jsem před odjezdem vyvenčila s Dejnou (Eterka s Babsi), Pavlikem (udělal nám super běžecké fotky Speedy a Inche) a Evči (Amy s Agnes).

Mávátko od února bojuje s nataženým svalem v bederní části. A stále se to vrací, tedy letošní sezona je pro ji trochu TABU. Hlavně aby byl levý zadní běh ok co nejdřívě a může aspon pobíhat za holuby, bažantíky a kundatry.

6.4. jsem vyrazila s Inchem a Rejdíkem na přesunuté halové závody do Horky nad Moravou. Jo jo holky, jste moc šikovné. Bezva zkoušky. celkem smolíčků hopsalo 10 týmů, Inch běžel mezi posledními, což mi pomohlo ho dostatečně rozhejbat a připravit se. První zk stavěla Jiřina Máčková, na můj vkus trochu divočina s prvky seskládanými po sobě, ale Inch zaválel a bylo s toho 1.místo. Další dvě zk stavěla Gabi Steppan z Rakouska. No a mohu říci, šikovné tratičky. Inch obě zaběhl čistě na 1 a 2 místě. Máme tedy splněné 3zk na A3Ch. za rok budeme pokračovat ve sběru. Videjko ze zk bohužel nemáme, nenašla jsem nikoho kdo by se nechal znásilnit.

20.4. Kroměřížská agility Cup - opět super závody po roční odmlce. Posuzovala Alice Glöcknerová. Tratě opravdu vymazlené. Stále ve střehu. Běžela jsem se Speedy kdy v jumpingu jsem chybnou otočkou fenu vyhnala do odmítnutí. A jelikož jsem měla špatně svázané vlasy tak zjišťuji že i toto je důležitá věc. Inch jumping zaběhl čistě, i když sama ze sebou nejsem spokojená, vyběhl si 1.místo. Zk SA3 Speedy se ošklivě natáhla na dálce a já znejistila ve slalomu zda není zraněná, a běh zastavila. Inch moc pěkně zaběhl celý parkúr, ale trochu error ve slalomu, tak 5.místo. Agility Speedy opět problém s dálkou, chybka, ale šikovná důchotkyně. Inch tedy borec nakonec, ale nějak to jaro je silnější. Na předposlední překážce se odpojil a utíkal na jinou skočku, věřím že i toto by bylo 1.místo a tedy i součkový profík. ale smolík. Mrzelo mě že nebude vystavěný pelíšek, ale omyl. Nádherný oranžový je doma a Coffee, Rejdík i Inch ho zkouší a  spokojeni. Rejdík se tu po 3,5měs opět setkal se sourozenci. Fotilo se, natáčelo. Jedna rodiná - Rejdík, Gira a Aresek.

 

20.3.2013 - V Krumvíři plánuji dvě akce. Třídenní 7.-9.6. a pětidenní 20.-25.8. Pro více informací si pište na mejlík  little.bodyguard@seznam.cz

Od 5.1. máme doma nový přírustek. Je to pejsek sheltie bi-blue. Trochu mohutnější kostry, ze které se chlapec ve 4měs. pěkně vytáhl. Naše nová celebrita má již své videjko z tréninku CIK & CAP.

 

Videjka z NON - STOP Kladna jsou na You Tube. Speedy, Inch.

 

3.2.2013 - s tejdením zpožděním aktuálka. První letošní závody pro smolíčky (Speedy a Inche) Kladno NON STOP. Sobota se dosti protáhla a nedělní brzké vstávání bylo dosti vražedné. Jinak chlupatí móóóóc pěkně hopsali. Postup do finále hned z prvního běhu - Speedy 7 a inch 2.místo. Zk Speedy vyhrála a v neděli ji vyhrál Inch a Speedy bala druhá. Na důchodce mazala opravdu neskutečně. Ve finále jsem Inch diskla svoji blbostí - no KRÁVA, no. Parkúrky moc pěkné, dosti běhané s neskutečnými výzvami.Videjka sice mám již tejden sestříhaná, ale nějak se nemohu přihlásit na své YOU TUBE. Ale to dám, tedy dřív nebo později.

 

2.1.2013 - Konečně čas a hlavně mi funguje net na velkém PC.

Aktualizovala jsem své tréninky, intenzivky a tábory.

Pozdě, ale přece.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok 2011